Regionalna liga: Solarisu prva pobjeda

Vaterpolo 15. sij 202112:03 > 12:05
Solaris vs Budva

Vaterpolisti Solarisa zabilježili su prvu pobjedu u novom izdanju Regionalne lige.

U susretu skupine B koja se igra u Dubrovniku, Solaris je svladao Budvu s 11:9.

Šibenčani su prednost stvorili nakon odlične druge četvrtine (3:0), do poluvremena su vodili 8:4, a do kraja dvoboja gosti iz Crne Gore uspjeli su samo smanjiti zaostatak. Roko Pelicarić je s pet pogodaka bio fantastičan, tri je pridodao Eugen Koprčina. Kod Budve istaknuli su se Branko Franeta s četiri te Blažo Mitrović s tri pogotka.

Jure Marelja, trener Solaris

Nakon dvije utakmice Solaris ima pobjedu i poraz dok je Budva zabilježila dva poraza.

U jutarnjem dvoboju skupine A u Beogradu, Crvena Zvezda je svladala Šabac s 12:10. Gabril Subotić je predvodio sve strijelce sa šest golova. Zvezda je na omjeru 1-1, dok je Šabac upisao dva poraza.