Wozniacki i gromovita Sabalenka u finalu Eastbourna

WTA 29. lip 201816:59 > 17:14
Michael Steele, Getty Images

Danas smo saznali koje dvije tenisačice će se sutra boriti za naslov na jugu Engleske, u Eastbourneu. Taj turnir pratite u programu Sportkluba.

U prvom meču polufinala turnira u Eastbourneu Wozniacki je pobijedila Kerber rezultatom 7:6, 6:4, 2:6. Danska tenisačica je do slavlja došla nakon dva sata i dvadeset minuta igre.

Caro će u finalu igrati protiv Arine Sabalenke, koja je u polufinalu slavila protiv Radwanske sa 6:3, 1:6, 6:3.

Lukaš Lacko je konačno zaustavio zahuktalog Cecchinata u polufinala muškog turnira, rezultat je bio 2:0 u setovima. Imajući u vidu da Talijan nema puno iskustva na turnirima na travi, ovo je bio sjajan tjedan za njega.

Lacko se u finalu sastaje s Mišom Zverevom, koji je u polufinalu pobijedio Mihaila Kukuškina također sa 2:0.

Oba finala pratite sutra u programu Sportkluba, žensko od 13.30, a muško od 16 sati.