Samo na SK: Čilić iza ponoći lovi četvrtfinale

ATP 11. kol 202214:07 > 14:11
Andre Chaco via Guliver Images

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nastavlja svoj put na ATP Masters 1000 turniru u Montrealu novim susretom na kanalu Sport Kluba...

Nakon što je lako u dva seta pobijedio Rusa Karena HačanovaMarin Čilić u trećem kolu Montreala igra protiv Amerikanca Tommyja Paula koji je u srijedu u danu prepunom iznenađenja eliminirao drugog nositelja Carlosa Alcaraza.

Taj je meč na rasporedu kao četvrti na terenu Rogers počevši od 18 sati, ali ne prije 00.30 po hrvatskom vremenu. Meč možete pratiti na SK 1. Ako Marin pobijedi, u četvrtfinalu će igrati protiv Evansa ili Fritza.

U akciji su i Nikola Mektić Mate Pavić u drugom kolu parova protiv Evansa Johna Peersa. Taj meč počinje kao drugi iza 21 sat po našem vremenu na terenu broj 5, a u našem programu u prijenosu će biti na SK 5.

Naravno, kao i cijelog tjedna na Sport Klubu prenosimo i ostale mečeve iz Montreala, kao i WTA turnir u Torontu.