Pospišil o slučaju Novaka: ‘ATP šuti, nije im stalo’

ATP 9. sij 202214:08 > 14:09 0 komentara
xHongboxChenx via Guliver Image

Kanadski tenisač Vasek Pospišil oglasio se na društvenim mrežama povodom situacije s Novakom Đokovićem i incidenta u Australiji.

Đoković je već nekoliko dana glavna tema u svijetu, ne samo kada je u pitanju sportska javnost, a osim čelnika natjecanja najavljuju se i tenisači i drugi sportaši.

Pospišil je kritizirao Udrugu teniskih profesionalaca (ATP) koja nije komentirala Novakov slučaj.

“Bez obzira što mislite o situaciji s Novakom u Australiji, kao i s drugim igračima, primijetite kako ATP šuti, čak ni obična izjava četiri dana kasnije. Već su nekoliko puta pokazali da im nije stalo do tenisača , sada opet pokazuju potpuni nedostatak inicijative kada se trebaju suočiti sa stvarnim problemima”, napisao je Pospišil.

Đokovića u nedjelju u ponoć čeka ispitivanje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!