‘Ne mogu vjerovati, bio mi je san igrati kod kuće’

Tenis 4. lip 202220:13 > 20:34
Weiss /Eibner-Pressefoto EPrws via Guliver

Hrvatska tenisačica Mariana Dražić zaustavljena je u polufinalu parova WTA turnira u Makarskoj, a nakon meča sjela je i popričala s novinarkom Sport Kluba Dorom Jagodić...

“Bilo je teško skoncentrirati se na tenis jer mi je od prošlog ponedjeljka tata u bolnici, a čak je imao i operaciju na dan mog meča prvog kola. No, pružila sam dobru igru i zadovoljna sam kako sam igrala”, ispričala nam je Mariana Dražić nakon što je s Amarissom Toth izgubila meč polufinala parova od Tene Lukas Dalile Jakupović (6:2, 4:6, 10-3).

“Prvi set smo lošije krenule, drugi smo izvukle, a treći je kao ruski rulet. Partnericu mi je uhvatila nervoza nakon jednog promašaja, a suparnice su odigrale dobro i želim da naša Hrvatica osvoji turnir”, komentirala je Dražić koja je u pojedinačnoj konkurenciji ispala u prvom kolu.

Usprkos tomu, uživala je ovog tjedna jer za nju je ovo domaći turnir budući da živi u Makarskoj.

“Tu sam domaća, ovo je moj klub u kojem treniram i zadovoljna sam kako je turnir organiziran. Ne mogu vjerovati da imam turnir baš ovdje. Bio mi je san zaigrati u Makarskoj na velikom turniru.”

Otkrila nam je Mariana i planove za dalje koji su se, doduše, malo promijenili s obzirom na očeve zdravstvene probleme.

“Do 20. lipnja ću pauzirati. Voljela bih biti malo uz tatu. Htjela sam u Koreju, ali to sam sada otkazala. Vjerojatno se vraćam u Prokuplju 20. lipnja na 25-ici.”