Mlada Ukrajinka oštro po najvećima: Novak i Rafa su smiješni

Grand Slam 25. svi 202214:58 0 komentara
Lukasz Sobala / Press Focus

Mlada ukrajinska tenisačica Marta Kostyuk obrušila se na najbolje svjetske tenisače zbog reakcije na odluku Wimbledona da ruskim i bjeloruskim tenisačima zabrane nastup.

Naime, Novak Đoković bio je vrlo oštar u svojim kritikama upućenima prema All England Clubu, koji je odlučio ne dopustiti ruskim i bjeloruskim tenisačima i tenisačicama nastup na ovogodišnjem izdanju Wimbledona.

“Pogledajte što je Rafa rekao, pogledajte što je Novak rekao. Kako mislite dobiti podršku Toura kada Top 3 tenisači govore takve stvari”, rekla je 19-godišnja Kostjuk, koja je ispala u 1. kolu Roland Garrosa od Egipćanke Mayar Sherif.

Posebno je kritizirala Bjeloruskinju Victoriu Azarenku, inače članicu Udruženja tenisača.

“Azarenka se nalazi u Udruženju i sudjeluje u donošenju odluka oko Wimbledona na kojem niti ne sudjeluje jer je suspendirana. Kaže da nema osobne koristi u donošenju odluka. Sama činjenica da je ona prisutna na tim sastancima, da radi što god da radi…To je smiješno”, dodala je 58. tenisačica svijeta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!