Čilić zaustavljen u osmini finala Miamija

Miami 31. ožu 20218:16 > 8:17 0 komentara
Yong Teck Lim/Getty Images for Sport Singapore

Marin Čilić poražen je u osmini finala ATP Masters 1000 turnira u Miamiju od fantastičnog Rusa Andreja Rubljova 6:4 6:4

Hrvatski tenisač odigrao je sasvim solidan meč, ali nije imao prevelike šanse protiv jednog od najboljih tenisača svijeta u posljednjih godinu dana.

Meč je riješen na identičan način, sa po dva brejka u svakom setu. Zanimljivo je da se to dogodilo u petom gemu svakog seta. Marin na Rubljovljev servis nije uspio ozbiljnije zaprijetiti, te je osvojio samo 12 poena u cijelom meču.

Bio je ovo najbolji Marinov turnir u proteklih godinu i pol dana te se nadamo kako će stvari napokon krenuti nabolje.

U konkurenciji parova, Ivan Dodig i Filip Polašek su mirnom pobjedom od 7:6 i 6:4 nad Marachom i Savilleom izborili nastup u polufinalu.

(AP Photo/Lee Jin-man)

Priliku za isto danas će imati Mektić i Mavić koji igraju protiv Kecmanovića i Quereshija.