Ćorić opet nije imao rješenje za Dr. Ivu!

Indian Wells 9. ožu 201923:29 > 23:31
Kevork Djansezian/Getty Images

Karlović je i u trećem međusobnom dvoboju bio bolji od Ćorića.

Ivo Karlović u dva je seta sa 6:4, 7:6 u drugom kolu Indian Wellsa izbacio Bornu Ćorića nakon 94 minute igre.

Div sa Šalate prve dvije break lopte nije iskoristio, u drugom i šestom gemu, no zato treću je u desetom gemu, koja mu je donijela i prvi set sa 6:4.

Odmah na početku drugog seta Ćorić je Karloviću oduzeo seris, no Ivo mu uzvraća već u sljedećem gemu istom mjestu. Prilika za break više nije bilo pa je odluka pala u 13. igre gdje je Karlović Borni prepustio samo dva gema.

Bio je ovo njihov treći međusobni dvoboj i treća pobjeda Karlovića, prethodno je slavio u Bukureštu (2015.) i Wimbledonu (2016.).

U trećem kolu Karlović čeka pobjednika dvoboja između Indijca Prajnesha Gunneswarana i Gruzijca Nikoloza Basilashvilija.