Indian Wells: Amerikanac šokirao Zvereva

Indian Wells 14. ožu 20228:45 > 8:45 0 komentara
AP Photo/Eduardo Verdugo via Guliver

Najveće iznenađenje četvrtog dana prvog Masters turnira sezone u Indian Wellsu potpisao je Amerikanac Tommy Paul.

Naime, Paul je u meču koji je trajao 2 sata i 19 minuta porazio trećeg nositelja Alexandera Zvereva rezultatom 6:2, 4:6, 7:6. Ovo je daleko najveća pobjeda karijere 24-godišnjeg igrača koji je trenutno 39. na svijetu.

U ostatku ranojutarnjih mečeva po hrvatskom vremenu, Matteo Berrettini je porazio talentiranog Danca Runea u tri seta, Grigor Dimitrov nije imao problema protiv Jordana Thompsona dok je Jaume Munar iznenadio sunarodnjaka Pabla Carrena-Bustu također u tri seta.

Kod žena uvjerljive pobjede ostvarile su Simona Halep protiv Coco Gauff (6:3, 6:4) te Angie Kerber u okršaju s Darjom Kasatkinom.

U nedjelju je hrvatska ostala i bez posljednjeg predstavnika u pojedinačnoj konkurenciji kod muškaraca, Marin Čilić izgubio je Miomira Kecmanovića dok je Petra Martić svladala pobjednicu US Opena, Emmu Raducanu.