Alcaraz prejak za Čilića, Ćorić doznao protivnika

ATP 19. kol 20228:02 > 8:08 0 komentara
David Kirouac Icon Sportswire

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić završio je svoj nastup na ATP turniru iz serije Masters 1000 u Cincinnatiju gdje ga je u trećem kolu u četvrtak poslije sat i 40 minuta igre sa 7:6(4), 6:11 pobijedio četvrti tenisač svijeta Španjolac Carlos Alcaraz.

Odmah na početku meča Čilić gubi servis, no do kraja seta ga je vratio, ali u tie breaku Španjolac je bolji i nakon sat i pet minuta vodi 1-0. U drugom setu potpuno drugačija priča, Alcaraz Čiliću dva puta uzima servis i nakon samo 35 minuta privodi set i meč kraju.

Čilić je u meču servirao samo četiri asa, a Španjolac osam. Marin je napravio 27 neprisiljenih grešaka, a Alcaraz 12.

Ovo je bio njihov treći međusobni susret i druga pobjeda mladog španjolskog tenisača.

Protivnika u četvrtfinalu doznao je pak Borna Ćorić, a bit će to Felix Auger-Aliassime koji je sa 2:6, 7:6(1), 6:1 pobijedio Jannika Sinnera.