UŽIVO: Zverev uzeo treći set, opet u tiebreaku

US Open 8. ruj 202020:14 > 20:18
Matthew Stockman Getty Images Sport

Hrvatski tenisač u ovim trenucima igra najvažniji meč karijere, u New Yorku protivnik mu je Zverev

3. set: Brojne pogreške Borne došle su na naplatu. Borna je bio u zaostatku, ali odmah je vratio svoj servis. Imao je dvije break prilike, ali opet se otišlo u tiebreak gdje je Nijemac opet bio uspješniji.

2. set: Hrvatski tenisač sjajno je krenuo u drugi set, imao je 4:2, ali Zverev vraća početni servis. Mirno se ušlo u lutriju tiebreaka, a Zverev je izjednačio u setovima.

1. set: Obojica tenisača držali su svoj servise u prvom setu do 1:1, a onda je Ćorić dva puta oduzeo servis Nijemcu i furiozno se prošetao kroz prvi set.

——————————————————

Borna Ćorić igra strašan tenis na Grand Slam turniru u New Yorku, protivnik u osmini finala mu je Alexander Zverev. Borna je redom u New Yorku izbacivao Andujara, Londera, Tsitsipasa te Thompsona.

Ukoliko prođe Nijemca, protivnik u četvrtfinalu će mu biti bolji iz ogleda Denis Shapovalov – Pablo Carreno Busta.

Ulaskom u četvrtfinale, hrvatski tenisač je ostvario najbolji rezultat karijere kad su u pitanju Grand Slam turniri.