US Open: Ekspresan kraj za Konjuh i Vekić

Grand Slam 30. kol 202119:36 > 19:36 0 komentara
Guliver Image

Ana Konjuh i Donna Vekić završile su nastup na posljednjem Grand Slam turniru sezone u New Yorku.

Ana Konjuh je nedavno proslavila povratak u top sto svjetskog tenisa, međutim u New Yorku se nije dugo zadržala. Bolja je rezultatom 7:6, 6:2 bila talentirana Kanađanka Leyla Fernandez.

Dubrovčanka se žestoko borila u prvom setu koji je izgubila nakon 76 minuta, a čini se kako nije imala snage za preokret, drugi set bio je gotov za 38 minuta.

Donna Vekić je spasila minus od 2:5 u drugom setu, izborila tie-break, ali u neizvjesnoj borbi nije uspjela barem produžiti meč protiv Garbine Muguruze koja je tako slavila u dva tie-breaka.

Meč je bio vrlo zanimljiv i kvalitetan, a unatoč tome što su odigrana samo dva seta, trajao je čak dva sata i 22 minute.