Serena Williams objavila: ‘Vraćam se!’

Grand Slam 14. lip 202216:36 > 16:38 0 komentara
AP Photo/Kirsty Wigglesworth via Guliver Images

Nakon točno godinu dana pauze Serena Williams vraća se na teniske terene. Kako je objavila na društvenim mrežama, vraća se ondje gdje je odigrala posljednji meč - u Wimbledonu...

Bio je 29. lipnja 2021. godine kada je Serena Williams u prvom kolu Wimbledona bila prisiljena predati meč Bjeloruskinji Aliaksandri Sasnovič kod 3:3 u prvom setu.

Razlog je bila ozljeda noge zbog koje je Amerikanka morala otkazivati turnir za turnirom. Čak je bilo upitno hoće li više ikada zaigrati, no sada nakon njezine najnovije objave na društvenim mrežama dvojbe nema. Serena se vraća na Wimbledonu!

Uz fotografiju tenisica na travnatoj podlozi dodala je riječi: “SW i SW19, 2022. vidimo se ondje. Idemo”

Teniski svijet odmah se dao u dešifriranje te poruke, odnosno znači li to da će Serena igrati singl ili pak samo parove, a onda je stiglo konačno objašnjenje.

Organizatori trećeg Grand Slam turnira sezone objavili su popis tenisača i tenisačica kojima uručuju pozivnice i među njima je upravo Serena koja je osvojila čak 23 Grand Slama, od toga sedam puta Wimbledon.

Prije toga četrdesetogodišnja Williams nastupit će sljedećeg tjedna na turniru u Eastbourneu, ali samo u paru s Tunižankom Ons Jabeur.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!