Ćorić u Melbourneu ispao od 192. tenisača svijeta!

ATP 11. velj 20218:27 0 komentara

Hrvatska je ostala bez predstavnika u muškoj konkurenciji na Australian Openu.

Bornu Ćorića je u drugom kolu nakon dva sata i 30 minuta igre zaustavio 192. igrač svijeta Mackenzie McDonald s 4:6, 2:6, 6:4, 6:4.

U prvom setu Amerikanac je iskoristio treću break loptu u petom gemu, pa nakon toga sigurno priveo set kraju. McDonald je odlično otvorio drugi set, te poveo 4:0, nakon čega Borni nije dao šansu da se vrati u set.

Ćorić je tek u trećem setu uspio oduzeti servis McDonaldu i to u posljednjem gemu seta za konačnih 6:4.

Amerikanac je u četvrtom setu oduzeo Borni servis u petom gemu. Mogao mu je hrvatski tenisač uzvratiti već u sljedećem gemu, ali propustio je dvije break lopte. Nakon toga šansi za oduzimanje servisa nije bilo, pa se nakon Marina Čilića od Melbournea oprostio i drugi naš predstavnik u muškoj konkurenciji.