Karlović o kraju karijere: Razmišljam, nisam odlučio!

ATP 19. srp 202118:25 > 18:25
imago/Icon via Guliver

Jedan od najstarijih i najviših tenisača na ATP Touru, Ivo Karlović, i dalje u 42. godini hara teniskim terenima.

Ovih dana društvene mreže su eksplodirale s viješću da se hrvatski tenisač Ivo Karlović oprašta nakon US Opena.

Zagrepčanin je u karijeri osvojio osam naslova na ATP razini, a kad je riječ o Grand Slam turnirima najbolji rezultat mu je četvrtfinale Wimbledona 2009. godine. U New Yorku, gdje je navodno rezerviran njegov oproštaj, dogurao je do osmine finala 2016. godine.

Tijekom dana pokušali smo kontaktirati hrvatskog tenisača je li istina da se oprašta nakon US Opena, a sam Karlović nam je na to rekao:

“Ne znam odakle je ta informacija došla. Razmišljao jesam o prestanku već neko vrijeme, ali još nisam definitivno odlučio” – zaključio je za Sportklub Div sa Šalate.