Za naslov u Sofiji Fucsovics i Medvjedjev

ATP 9. velj 201919:36 > 19:39
Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images for BMW)

Dvoboj Fucsovicsa i Medvjedjeva ekskluzivno možete pratiti u nedjelju od 16 sati na Sportklub

Mađarski tenisač Marton Fucsovics i Rus Daniil Medvjedjev borit će se za naslov pobjednika na ATP turniru u Sofiji.

Fucsovics je do drugog finala u karijeri stigao pobijedivši Talijana Mattea Berrettinija sa 5-7, 7-5, 6-3, a Medvjedjev je za svoje šesto finala pobijedio Francuza Gaela Monfilsa sa 6-2, 6-4.

Za 22-godišnjeg Rusa to je već drugo finale u ovoj sezoni, nakon što je do meča za naslov stigao u Brisbaneu, gdje je izgubio od Keija Nishikorija. Fucsovics je u svom jedinom finalu, odigranom u Ženevi prošle godine, došao i do pobjedničkog trofeja.

U međusobnim dvobojima na ATP Touru Medvjedjev vodi sa 1-0, a pobjedu je ostvario prošle godine na zemlji u Monte Carlu.

Pojedinačno finale je na rasporedu u 16 sati, a imat ćete mogućnost ekskluzivno gledati na Sportklubu. Od 13 sati Nikola Mektić i Austrijanac Juergen Melzer borit će se za trofej u parovima protiv Tajvanca Hsieha i Indonežanina Rungkata.

ATP Sofija – polufinale
Marton Fucsovics (Mađ) – Matteo Berrettini 5-7, 7-5, 6-3