Osmina finala Monte Carla: Sve zvijezde na terenu

ATP 16. tra 201511:14 > 11:14
Samo 16 tenisača je ostalo u borbi za prvi veliki turnir na zemlji ove sezone, a za sada, glavni favoriti idu po planu.
Čini se, ipak, da im tek od danas predstoje ozbiljni testovi, a krećemo od dvoboja Stana Wawrinke i Grigora Dimitrova. Švicarac ne briljira u posljednje vrijeme, dok je Bugarin odigrao dva sjajna meča do sada u Kneževini. Wawrinka za sada vodi sa 2-1.
Poslije toga slijedi spektakl, u 12:00 na teren izlaze Gael Monfils i Roger Federer. Monfils je počistio Federera u finalu Davis Cupa, ali to nije bilo dovoljno za salataru Francuzima. Za sada je 8-3 za Federera u međusobnim dvobojima.
Nakon toga igraju Rafael Nadal i John Isner. Mogao bi ovo biti ozbiljan test za Nadala. Dobio je do sada sva četiri meča protiv Amerikanca.
Program završava Novak Đoković, koji igra protiv Andreasa Haidera Maurera. Ovaj dečko je široj teniskoj javnosti poznat po svojim tetovažama, ali u Monte Carlu igra i odličan tenis. Za sada se nisu sastajali u službenim mečevima.
Nas najviše zanima treći meč s drugog terena, u kojemu će Marin Čilić igrati protiv Joe Wilfrieda Tsonge. Sve susrete kao i do sada možete pratiti u programu Sportkluba.

Author: sportklub (Foto: EPA)