Dan 31: Cvijo s navijačima, pismo Neymara

Vijesti 14. srp 20186:58 > 11:19
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images Sport

Dobro došli u dnevni blog Sportkluba posvećen Mundijalu u Rusiji. Pretposljednjeg dana prvenstva na programu je utakmica za treće mjesto između Belgije i Engleske od 16 sati na Krestovski stadionu u Sankt Peterburgu.

16:00BelgijaEngleska (statistika)

Nedjelja – finale u 17:00  Francuska Hrvatska

12:02 Ekskluzivno javljanje Nevena Cvijanovića iz Moskve. Razgovor s navijačima dan prije spektakla

11:07 Golman reprezentacije Hrvatske Danijel Subašić odlično poznaje napadača Francuske i svog nekadašnjeg suigrača iz Monaca Mbappea

10:30 HNS je priopćio da su rasprodane sve dodatne ulaznice za finalni dvoboj s Francuskom na Lužnjikiju.

08:50 Brazilski reprezentativac i napadač PSGNeymar je na Instagramu poslao poruku Ivanu Rakitiću i Kylianu Mbappeu i oktrio za koga će navijati u finalu Mundijala.

08:25 Izvjestitelji Sportkluba iz Rusije Darko Plavšić i Neven Cvijanović prenose kakvo je raspoloženje u prijestolnici Rusije pred mečeve odluke.

07:10 Važno nam je da pobijedimo Englesku. Poslije turnira vas drži onaj osjećaj koji ste stekli nakon posljednje utakmice”,kazao je izbornik Belgije Roberto Martinez