SP² EGIPAT vs URUGVAJ Recite nam, koja je država bolja?

Blogovi 14. lip 201823:42 > 23:52
Buda Mendes/Getty Images

Dok pratite utakmice Svjetskog prvenstva, zabavljajte se na našoj internetskoj stranici! Nakon jučerašnje pobjede Rusije protiv S.Arabije (4:1) u interaktivnoj igri između Sportkluba i njegovih čitatelja, vrijeme je da nam pomognete odrediti tko će biti pobjednici u današnjim srazovima...

Više o pravilima ove igre saznat ćete na ovoj poveznici, ali ukratko – glasajući prema postavljenim pitanjima, sukreirate konačan ishod u dvobojima država na Sportklubovom paralelnom svjetskom prvenstvu (SP²)! Država koja skupi više glasova u pojedinoj anketi postiže 1 zamišljeni ‘gol’, ako skupi 75% ili više glasova, dobiva 2 gola.

Na ovom linku pogledajte trenutni poredak u skupinama.

web surveys

Na kraju se zbrajaju postignuti ‘golovi’. Tako ste jučer zajednički odlučili da će Rusija pobijediti S.Arabiju sa 4:1. Za pobjedu se dobiva 2 boda, za neriješen ishod (moguć je i on) – 1 bod. .

online survey

A sada, vrijeme je da odlučite pobjednika sraza Egipta i Urugvaja.

Kad završite posao, pročitajte kako su vrijedni komentatori Sportkluba tekstualno predstavili reprezentacije koje nastupaju na SP.

picture polls

Svaki dojam u vezi utakmica ili mišljenja povezana s pitanjima iz SP² anketa ostavite u komentarima ispod ovog ili nekog drugog teksta.

Do svidanja!