Amerikanac Deontay Wilder komentirao je jučerašnju borbu Joshue i Ruiza
Anthony Joshua u jučerašnjem je meču u Saudijskoj Arabiji slavio proitv Andyja Ruiza jednoglasnom odlukom sudaca nakon 12 rundi i tako se revaširao za poraz u New Yorku od prije pola godine.
Britanac se koristio pametnom taktikom, sigurnim udarcima nije dopuštao Ruizu da mu našteti s obzirom da je Amerikanac osjetno niži od Joshue. No, takva borba se nije svidjela Deontayju Wilderu.
Apparently, Anthony Joshua now holds three of the four major worldchampionships on offer in the heavyweight division. He only has the WBC world title left to win, which is currently held by American boxer Deontay Wilder. pic.twitter.com/Lp0DC5NZYW
— Master Victor? (@DaddyTheBoy) December 7, 2019
‘Joshua je napravio sve što treba kako bi pobijedio Ruiza. Trčkarao je cijelo vrijeme u ringu, a još k tome imao je Klička za pripremu. To je vse što je napravio, ali želiš izdominirati protivnika. Možda svijet želi vidjeti ovo s**nje, ali ja sam drugačiji’ – rekao je Wilder pa se osvrnuo na moguću borbu s Joshuom:
‘Neću ući u ring kako bi samo plesao, pa da se još malo držimo unutra. Ući ću u ring i pokazati svijetu da sam ja najbolji. Vrijeme je za dokazati to.’
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC


