SK doznaje: Vujović ima novi posao

Rukomet 16. ožu 202212:42 > 12:58 0 komentara
Guliver Image

Nekad veliki rukometaš, danas veliki trener Veselin Vujović u razgovoru za Sportklub otkrio je kako ga uskoro čeka novi posao.

Početkom prosinca Veselin Vujović ostao je bez angažmana u makedonskom Vardaru. Presudio mu je PPD Zagreb, koji je početkom prosinca nadigrao Vujovićevu momčad upisavši tada drugu pobjedu u ovosezonskom izdanju Lige prvaka.

No, Vujović neće dugo mirovati – rukometni geni i strast prema sportu to jednostavno ne dopuštaju, pa će tako legendarni Vuja od sljedećeg mjeseca sjediti na izborničkoj klupi Irana! Prije nekoliko tjedana hrvatskim medijima se proširila priča da bi Crnogorac trebao preuzeti ŽRK Podravku, no od ipak nije bilo ništa.

“Postigli smo dogovor, od travnja postajem izbornik Irana”, rekao je Vujović u razgovoru za Sportklub.

Prethodno u karijeri crnogorski stručnjak je dva puta bio trener Zagreba, vodio je Vardar, Borac iz Banja Luke, Al Sadd, makedonsku, slovensku reprezentaciju…. Sa Slovenijom je na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj 2017. godine osvojio broncu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!