S terena direktno u bolnicu: Šarac završio sezonu?

Rukomet 2. tra 202114:46 > 14:55 0 komentara
Josip Šarac
HRS Instagram

Hrvatski rukometaš i povremeni reprezentativac Josip Šarac ozlijedio je koljeno desne noge u jučerašnjoj utakmici između njegovog Celja i PSG-a (24:37) u susretu osmine finala Lige prvaka. Teren je napustio uz pomoć i odmah je prevezen u bolnicu.

Slovenski klub još uvijek nije objavio koliko je njegova ozljeda teška, no prema nekim izvorima za njega je ova sezona završena. Ta će vijest teško pasti Josipu koji u posljednjih nekoliko tjedana igra u formi života.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Hrvatski rukometni savez (@hrs_insta)

Vijest o njegovoj ozljedi prenosi i Hrvatski rukometni savez,  ali bez konkretnih detalja o težini i ozbiljnosti ozljede.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!