PPD razbio Nexe i napravio veliki korak k naslovu!

Rukomet 29. svi 202119:45 > 19:45
GuliverImages

Rukometaši PPD-a Zagreb napravili su veliki korak prema novom naslovu prvaka nakon što su u derbiju šestog kola prvenstva kao gosti slavili kod Nexea 33:23.

Domaćin je tri jedina vodstva imao u prvih deset minuta utakmica, a zagrebaši su prvi put na plus dva pobjegli u 17. minuti. Na odmor se otišlo s plus četiri.

Na početku nastavka Zagreb je prelomio utakmicu, u jednom trenutku otišao i na plus, pa povratka za Nexe više nije bilo. Na kraju je završilo uvjerljivih plus 10.

Vlah sa sedam golova bio je najbolji u pobjedničkoj momčadi, Mandić, Ravnić i Grahovac dodali su po četiri. Istaknimo kako su gostujući golmani imali samo četiri obrane u cijeloj utakmici.

Kod Nexea Kević, Rodin i Jaganjac zabili su po šest.

Zagreb je na vhru s maksimalnih 12 bodova, Nexe je drugi s osam, ali i s utakmicom manje.