Novo pojačanje u Zagrebu: Vratio se bivši igrač kluba

Rukomet 11. svi 202111:08 > 11:11
Kevin Domas/Panoramic

Zagreb nastavlja sa slaganjem momčadi za sljedeću sezonu, a momčad će pojačati još jedan bivši igrač.

Riječ je o Sandru Obranoviću, koji se u Zagreb, čiji je dres nosio od 2013. do 2016., vraća nakon pet godina inozemnih angažmana.

U međuvremenu je igrao u Szegedu, Chamberyju te posljednje tri sezone u Brestu.

Sa Zagrebom je potpisao jednogodišnji ugovor.

“Zaista mi je drago što se vraćam u klub u kojem sam proveo jako lijepe godine. Zadnjih nekoliko mjeseci sam vidio da Zagreb slaže jednu jako dobru momčad za sljedeću sezonu za koju sam siguran da će svima biti jako neugodan protivnik. Ja ću dati sve od sebe da pomognem svojim suigračima i stručnom stožeru. Većinu igrača znam kao i trenera jer sam s njim surađivao u Chamberyu. Ovaj Zagreb koji se slaže sa iduću sezonu je lijep spoj iskusnih igrača i mladosti, zapravo nešto slično kao kad sam ja bio u Zagrebu pred pet godina. Nadam se da ćemo svi zajedno napraviti dobre rezultate i ispuniti dogovorene ciljeve. Iskreno jedva čekam da počne sljedeća sezona”, rekao je Obranović.

Već ranije Zagreb je potvrdio da će od sljedeće sezone dres kluba nositi Željko Musa, Ivan Ćupić, Filip Ivić, Jakov Gojun i Dino Slavić