Kraj: Odlazak legendarnog hrvatskog pivota

Rukomet 5. ožu 202112:43 > 13:17 0 komentara
Renato Sulić

Pamtimo ga po zlatu iz Portugala 2003.

Renato Sulić, svjetski rukometni prvak iz Portugala 2003. raskinuo je ugovor sa riječkim Zametom. Na taj način je vjerojatno okončana karijera jednog od sjajnih rukometaša koji je prerano zaklopio reprezentativnu knjigu.

“Danas je potpisan sporazumni raskid ugovora između rukometnog kluba Zamet i bivšeg reprezentativca Renata Sulića. Sulić se početkom ove sezone vratio u Zamet kako bi okončao svoju uspješnu rukometnu karijeru u kojoj je stigao do statusa reprezentativca i igrao u velikim europskim klubovima”, objavio je RK Zamet.

Sulić je imao iznimno bogatu i dugotrajnu karijeru, a vrijedi spomenuti dva naslova Lige prvaka s mađarskim Veszpremom, dvije SEHA lige s istim klubom, te svjetsko zlato iz Portugala 2003. i europsko srebro iz Norveške 2008. s hrvatskom reprezentacijom.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!