Jović: Sarač mi je bio više od prijatelja i kuma

Rukomet 22. velj 202118:24 0 komentara
Zlatko Saračević
RK Podravka

Velikan hrvatskog sporta Zlatko Saračević (59) preminuo je u nedjelju navečer nakon utakmice Podravke i Lokomotive, liječnici su ga reanimirali 40 minuta, ali spasa nije bilo. Uzrok i dalje nije poznat, a sumnja se na srčani udar.

Brojni prijatelji oprostili su se od njega, a Saračev odlazak posebno je pogodio njegovog velikog prijatelja i kuma Božidara Jovića (49).

“Imao je dobru osobinu, nije miješao posao i privatnost. On je u klubu bio trener, znali smo razgovarati o nekim situacijama, međutim kad bismo izašli iz kluba i družili se obiteljski, nikad nismo spominjali sport i rukomet. Uvijek smo o lijepim stvarima pričali. Bili smo susjedi, vrata do vrata, bio mi je prijatelj, kum i više od toga – kazao je Jović za Dnevnik Nove TV.”

Velika praznina ostala je u svijetu rukometa odlaskom legendarnog Zlatka Saračevića.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!