Horvat ga nije zvao na Euro: Golmanu transfer karijere!

Rukomet 28. sij 202214:13 > 14:15 0 komentara
Uros Hocevar / kolektiff

Varaždinski golman 24-godišnji Sandro Meštrić napravio je transfer karijere. Potpisao je za Kielce.

Na četiri godine potpisao je za rukometni klub Kielce. Meštrić nije bio ni na mapi kod izbornika Hrvoja Horvata na ovom Europskom prvenstvu.

Meštrić je ime gradio u Varaždinu, a prije godinu dana je došao u fokus javnosti nakon što je poput bombe odjeknula vijest o njegovom odlasku u francuski Pays d’Aix.

U Varaždinu je ostao sve do veljače prošle godine kada je stigao poziv koji se ne odbija. Aixu se ozlijedio prvi golman Wesley Pardin pa su angažirali Sandra.

Kako se Pardin oporavio, izgubio je mjesto pa je minute otišao tražiti u slovenski klub Riko Ribnica.

U Sloveniji će se zadržati 2023. godine, a onda stiže u Poljsku gdje ga ugovor veže do 2027. godine. Društvo će mu praviti Igor Karačić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!