“Cilj je zlato, bio sam ponosan kad sam vidio zajedništvo”

Rukomet 7. sij 202120:32 > 20:58
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Hrvatsku očekuje nastup na Svjetskom prvenstvu u Egiptu gdje će odmjeriti snage sa Katarom, Japanom i Angolom

Na prošlom natjecanju, na Europskom prvenstvu u finalu smo izgubili od Španjolske, ali mora se reći kako nas je tada poremetila ozljeda Luke Cindrića. Koji će ovu svjetsku smotru biti veliki adut Line Červara.

“Nadam se da se ovaj put ni ja niti itko drugi neće ozlijediti. Ako svi budemo zdravi, cilj je zlato” – rekao je član Barcelone za RTL pa se dotaknuo i potresa koji je pogodio Hrvatsku.

“Bio sam jako tužan kad sam vidio te slike, ali nisam bio toliko tužan koliko sam bio ponosan kad sam vidio kako su se svi ljudi ujedinili da im pomognu. Zato nisam imao vremena predugo biti tužan, to me ispunilo” – rekao je član Barcelone koji je na raspolaganju stavio kuću u Ogulinu:

“Bilo je puno upita, ali kako je počelo stizati dosta kamp kućica iz Istre i Dalmacije, ljudi su dobili mogućnost ostati u svom gradu, kraj svoje kuće. Trebala mi je doći jedna obitelj, ali nisu. Razumijem ih, žele ostati u svom” – zaključio je.