Ćavara iznenadilo pitanje o Lini! Igrači su trebali odlučiti

Rukomet 25. sij 202123:20 > 23:25 0 komentara
sportklub

Proslavljeni hrvatski rukometaš Patrik Čavar prokomentirao šokantni turnir u Egiptu

U trenucima intoniranja Lijepe naše Hrvatska je trebala samo pobjedu i vidjela bi četvrtfinale SP-a. Katar je svoje obavio.

“Pomislio sam to je to. Nema Hanssena, ozlijedio se Landin, prilika je tu. No, kako smo izgledali cijeli turnir tako smo i završili. Nažalost, u svim našim komentarima treba ostati mala ograda jer ne znamo što se sve događalo na licu mjesta. Mogu samo ovako iz sobe. No, ono što je napravio Lino Červar nakon poraza od Argentine se jednostavno nije smjelo dogoditi.”

Nakon što je general položio oružje prije završne bitke je li imalo uopće smisla da vodi utakmicu protiv Danske?

“Uh, to je jako teško pitanje. O tome su trebali odlučiti igrači, sjesti međusobno, razgovarati i odlučiti.

Tko je po vama dobar kandidat za novog izbornika?

“Svakako nisam za stranca kao trenera. Dominiković, Smajlagić, Saračević, Obrvan, Babić, Goluža. To su bili i veliki igrači, a oni koji, nisu dokazali su se u radu s klubovima. Sigurno da imamo tu rješenje.”

Za 40 dana težak kvalifikacijski turnir. Uz nas, domaćin Francuska, Tunis i Portugal? Dvije reprezentacije idu dalje?

“Najvažnije je da se igrači odmore i zalijeće. A Portugal je jako, jako opasan i mislim da će pobjednik tog dvoboja u Tokio.”

Za kraj je Patrtrik Ćavar poručio:

“Nemojmo sad pljuvati igrače, trebamo ih ohrabriti i nadati se da ćemo s novim izbornikom nastaviti s rezultatima na koje su nas naši rukometaši prije Egipta navikli.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!