Brojna imena u igri nakon odlaska Vujovića

Rukomet 23. svi 20209:45 > 9:53
Anthony Dibon/Icon Sport

RK Zagreb jučer je izašao s priopćenjem kako je crnogorski stručnjak napustio njihovu klupu

Jučer je i službeno izašla vijest kako Crnogorac Veselin Vujović više nije trener Zagreba, čime su odmah počela nagađanja tko će biti njegov nasljednik.

Glavni menadžer kluba, Božidar Jović je za Sportske novosti rekao kako su mogući nasljednici Ivica Obrvan, Nenad Kljaić te Irfan Smajlagić.

Ono što je najviše sigurno da novi trener neće biti stranac, a najviše šanse za ‘upasti’ ima Ivica Obrvan. Spominje se i dolazak Davora Dominikovića te Vlade Šole, no malo je za očekivati da će netko od njih biti novi trener zagrebaša.

Pripreme rukometaša Zagreba kreću za nešto više od mjesec dana, točnije 1. srpnja, te je potrebno vidjeti tko će biti najbolja opcija za klub.