Perez de Vargas: 'Hrvatska je zbog toga veliki favorit'

Rukomet 25. sij 202014:58 > 15:10
(Photo by Christof Koepsel/Bongarts/Getty Images)

Španjolski vratar Gonzalo Perez de Vargas nije štedio na pozitivnim riječima za Kauboje

Sutra u 16:30 hrvatska rukometna reprezentacija će se boriti za naslov europskog prvaka protiv Španjolske. Igrali smo skupa već u drugom krugu kad smo se furiozno vratili sa 16:21 na 22:21, ali na kraju je ipak ostao neriješen ishod.

Sutra je novo iskušenje, nova utakmica, nova šansa da se pokaže tko je najbolji. Bit će teško, zna to i vratar španjolske reprezentacije Gonzalo Perez de Vargas koji je sa svojim suigračima izbacio Sloveniju, iako su se susjedi u zadnjih 10 minuta opasno približili.

‘Za nas je to bila drama jer nismo se mogli zagrijati kao inače budući da smo čekali 40 minuta i skratili su nam malo vrijeme za zagrijavanje zbog Hrvatske i Norveške. Htio bih svakako pogledati tu utakmicu jer bila je luda, ali čeka nas analiza, tako da sigurno hoću’ – rekao je član Barcelone pa najavio sutrašnji okršaj:

‘Znamo već da je to bila nevažna utakmica jer smo već bili u polufinalu. Ovo je sad potpuno nešto drugo, ovo je finale, i opet ćemo igrati u gostima jer koliko vidim, ovdje u Stockholmu ima puno Hrvata. I samo zbog toga mislim da je Hrvatska favorit u finalu’ – zaključio je de Vargas.