SEHA liga: Nakon preokreta, Našičani doživjeli poraz

Rukomet 3. pro 201921:15 > 21:16

Rukometaši našičkog Nexea poraženi su pred svojim navijačima od ukrajinskog Motora iz Zaporožja sa 25-28 (15-14) u unaprijed odigranoj utakmici 10. kola skupine A SEHA lige.

Nexe je propustio priliku za pobjedu u dvoboju prepunom preokreta, u kojem su Našičani imali pet pogodaka prednosti u 38. minuti (20-15). U posljednje tri minute domaća momčad je ušla s vodstvom 25-24, ali su gosti serijom 4-0 došli do svoje šeste ovosezonske pobjede.

Saša Barišić Jaman i Marin Jelenić postigli su po šest pogodaka za Nexe, a Mario Tomić je precizan bio pet puta, dok je vratar Moreno Car imao 11 obrana. Strijelce Motora predvodio je Stevan Vujović sa sedam golova.

Nexe je sa šest bodova iz osam nastupa na petom mjestu u skupini A. Vodeći Vardar ima 18 bodova, kao i drugoplasirani Motor, ali uz utakmicu više. Po 12 bodova imaju Tatran Prešov i Vojvodina, a bez bodova je Pekinško sportsko sveučilište.