Nexe zabio 40 i prvi put slavio

Rukomet 30. ruj 201922:41 > 22:42
NEXE Našice

U susretu 4. kola regionalne SEHA lige rukometaši Nexea su u Našicama pobijedili Beijing Sport University s 40-26 upisavši prvu pobjedu u skupini A.

Nexe je u prva tri kola upisao poraze od Vojvodine, Tatran Prešova i Vardara, a prvu pobjedu je dočekao protiv kineskog sastava.

Domaćin je sjajno otvorio utakmicu i nakon 13 minuta je vodio sa 7-1. Visok tempo Nexe je održao do kraja poluvremena nakon kojeg je vodio sa 18-7. U drugom dijelu momčad Hrvoja Horvata je samo povećala prednost.

Domaćine su do pobjede predvodili Gianfranco Pribetić sa 7 golova, Fran Mileta je dodao 6 golova, dok je Ivan Dumenčić zabio pet pogodaka.

Kineski sastav kojeg vodio Vlado Šola predvodio je Yue Cao s devet golova.

Na ljestvici skupine A vodi Motor iz Zaporođja s tri pobjede, Nexe je peti s jednom pobjedom i tri poraza, dok je Beijing Sport University na začelju sa četiri poraza.