Inter, Juve i Napoli žele Dinamovog 16-godišnjeg dragulja!

Nogomet 6. sij 202115:38 > 15:38 0 komentara
Foto: Dan Mullan/Getty Images

Mladi stoper, član Dinamove U-17 momčadi i hrvatski U-17 reprezentativac velika je želja talijanskih velikana.

Inter iz Milana priključio se društvu talijanskih velikana Juventusu i Napoliju u lovu na Dinamovog 16-godišnjeg talenta Maru Katinića.

Talijanski mediji pišu da je milanski klub ozbiljan u namjeri dovođenja člana zagrebačke U-17 momčadi i U-17 reprezentacije Hrvatske. Nerazzurri će navodno pričekati kraj sezone i onda svim silama krenuti u realizaciju ovog transfera.

Podsjetimo, Dinamo je i ranije uspješno surađivao s talijanskim velikanom – put Milana svojedobno su prodani veznjaci Mateo Kovačić i Marcelo Brozović.

Katinić je talentirani stoper visok 184 cm kojeg je Dinamo prošle godine uzeo Rijeci u trenutku kad je Katinić predvodio ekipu s kapetanskom vrpcom oko ruke. Svojedobno je izjavio kako su mu uzori Diego Godin i Milan Škriniar, jedan bivši i jedan sadašnji igrač Intera.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!