Armada će navijati na treningu: ‘Dosta je VAR cirkusa!’

Hrvatska 8. velj 202113:52 0 komentara
KN Armada

Navijači Rijeke objavili su na društvnim mrežama poziv svim članovima Armade i simpatizerima kluba da dođ pokazati podršku klubu na treningu

Klub navijača Rijeke Armada objavio je na društvenim mrežama poziv svim članovima i simpatizerima kluba da dođu iskazati podršku klubu na treningu.
“SVI NA TRENING!
Došlo je vrijeme da igrači opet osjete našu podršku, a zaslužili su to, pogotovo u razdoblju kada su nas razveselili pristupom u Europi i u “kaljuži” HNL-a!
Sada kad im se oduzimaju bodovi u VAR sobi, a i ne ide sve od noge svaka tri dana, zaslužuju osjetit uživo našu podršku pa makar samo i na treningu, uz želju da što prije igrači osjete pravu podršku na utakmici pa makar i sa obližnjeg brda!
Nije ovo samo podrška i zahvala igračima prije jedne utakmice već i poruka da iza ovog kluba i ekipe stoje navijači, da sudačka mafija ne može raditi s Rijekom kako im se naredi jer su tribine prazne pa se osjećaju zaštićeno.
Ne želimo mirno gledati na TV cirkus sudaca koji se smješkaju dok komuniciraju s VAR sobom, a igrači se nemoćno i u nevjereci pogledavaju!
Odlazak na trening je i znak da Armada ne okreće leđa i pruža momčadi još jaču podršku nakon dvije slabije utakmice i ne zaboravlja koja je zadaća iskrenog navijača, a to je gurati momčad naprijed!
Zato pozivamo sve navijače Rijeke i članove Armada na trening Rijeke u utorak u 16:30h.
Okupljanje u 16h kod Docker’s Pub-a.
SAMI PROTIV SVIH!”, stoji u objavi.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!