Zvijezda NK Osijeka nudi cijelu kuću unesrećenima u potresu

Ostalo 30. pro 20208:30 0 komentara

Nogometaš NK Osijeka odlučio je pomoći potrebitima nakn potresa koji je najviše pogodio Sisačko-moslavačku županiju.

Nogometaš Osijeka Petar Bočkaj napravio je lijepu gestu potaknut potresnim prizorima nakon razornog potresa koji je pogodio Petrinju, Sisak i okolna sela.

“Žrtvama potresa u Petrinji i okolici – višečlanoj obitelji koja je ostala bez svoga doma, nudim kuću u Tenji”, objavio je na Instagramu.

Mnogi Hrvati na raspolaganje su stavili svoje nekretnine, a među njima je bio i Dejan Lovren koji je ponudio cijeli svoj hotel na priobalju.

Podrška pogođenim područjima stigla je od sportskih klubova iz cijele Hrvatske, a među prvima u razrušenim područjima bile su navijačke skupine iz cijele Hrvatske.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!