Nedjelja na SK: Prijenos utrke F1, Hrvati u finalu Madrida

COLOMBO IMAGES/FIA Pool via HOCH ZWEI Imola Italy Poolfoto HOCH ZWEI/Pool/COLOMBO

Bogati nedjeljni program na Sportklub televiziji.

U fokusu dana definitivno je utrka Formule 1 iz Španjolske, a program pročinje od 15:00 sati na SK1.

Hamilton je jučer izborio pole position i to po 100. put u svojoj karijeri, ali opasno će mu prijetiti Red Bullov Max Verstappen s druge pozicije. U svakom slučaju mogla bi to biti još jedna izuzetno zanimljiva utrka.

Već od 12 sati na SK2 započinje uvod u ono glavno, a to je utrka F3 iz Španjolske.

AP Photo/Efrem Lukatsky

Drugi fokus dana je na utakmici La Lige između Reala i Seville koja počinje u 21:00 sat na SK1. Madridski klub u slučaju pobjede preuzima vrh, nakon remija Barcelone i Atletica, ali nešto će se pitati i Sevillu koja drži četvrtu poziciju.

Očekuje se da od prve minute krenu Luka Modrić i Ivan Rakitić.

Prije Španjolaca, na SK1 pogledajte od 17:30 dvoboj iz Premiershipa između West Hama i Evertona.

Foto: Sportklub

I to nije sve sa SK1, nakon ponoći, točnije u 01:05 pogledajte NHL dvoboj između Chicaga i Dallasa, a dvoboj između Calgaryja i Ottawe pogledajte na SK2 od 02:05.

S drugih programa izdvajamo dvoboj Premier lige između Aston Ville i Manchester Uniteda s početkom u 15:05 na SK2.

Od 18:30 na istom programu slijedi i finale Mastersa u Madridu u kojem će igrati Berettini i Zverev.

(AP Photo/Jean-Francois Badias)

Ipak, posebnu pozornost za hrvatske gledatelje budi meč parova iz Madrida, jer u finalu igraju Pavić i Mektić, a njihov meč pogledajte na Sportklubu 5 od 15:30.

Ostatak programa pogledajte OVDJE.