SK UTORAK: Tenis iz Miamija, kvalifikacije za Katar, NHL

Ostalo 30. ožu 20219:31 0 komentara
Toby Melville/Reuters

Donosimo pregled najzanimljivijih sportskih događaja koje tijekom dana možete pratiti na Sportklub kanalima.

Već od 13:30 budite uz elitne snooker igrače u Championship ligi uz izravan prijenos na Sportklubu 4.

Nastavljamo naravno pratiti i jaki turnir iz Masters serije u Miamiju u muškoj i ženskoj konkurenciji. Kod muškaraca vrijedi izdvojiti meč Johna Isnera i Roberta Bautiste Aguta s početkom u 17 sati, dok bi oko 21 sat na teren trebao i prvi nositelj Daniil Medvjedev koji će igrati protiv Francisa Tiafoea.

U 21 sat u ženskoj konkurenciji je dvoboj Aryne Sabalenke i Ash Barty, dok će u parovima na teren naš Ivan Dodig u paru s Polašekom, a protivnici će im biti kombinacija Marach/Savile.

Nastavljamo i s prijenosom kvalifikacija za SP u Kataru 2022.

Nekoliko utakmica se igra u 20:45, a ovako će izgledati naš program. na Sportklubu 1 ići će utakmica Norveške i Crne Gore, na Sportklubu 3 možete gledati dvoboj Češke i Walesa, na Sportklubu 5 Luksemburga i Portugala, na Sportklubu 6 Slovačke i Rusije, a na Sportklubu 8 Turske i Latvije.

Noć završavamo s dva prijenosa iz najjače hokejaške lige svijeta.

Od 1 sat u noći na Sportklubu 1 gledajte dvoboj New York Rangersa i Washington Capitalsa, dok će istovremeno na Sportklubu HD ići utakmica Tampa Bay Lightninga i Columbus Blue Jacketsa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!