SK SUBOTA: Real je okrnjen, ali danas mora pobijediti

Ostalo 6. velj 202110:26 0 komentara
Gett Images

Subota na Sport Klubu donosi nam nekoliko uzbudljivih nogometnih utakmica u Engleskoj i Španjolskoj, ali i tri susreta iz najjače hokejaške lige svijeta

Već u 13:30 počinju nogometna uzbuđenja na Otoku. Arsenal nakon poraza kod Wolvesa ide na Villa Park. Topnici u slučaju pobjede mogu preskočiti Grealisha i društvo, a prijenos susreta je na Sportklubu 1.

Od 16 sati Premier ligu možete pratiti i na Sportklubu 2. Newcastle će na St. James parku dočekati Southampton. Sveci žele prekinuti niz od četiri uzastopna poraza i vratiti se na prave staze nakon blamaže protiv Uniteda, no Ralph Hasenhüttl imat će velikih problema sa sastavom jer mu nedostaju čak sedmorica igrača. Istovremeno je na Sportklubu 5 prijenos utakmice Brighton – Burnley.

Poslastica dana igra se od 21 sat. Nakon što su pobjedom protiv Southamptona 9:0 postali momčad s najviše zabijenih pogodaka u Premier ligi, Manchester United odmjerit će snage protiv Evertona. I dok je United definitivno postao jedan od kandidata za naslov, Carlo Ancelotti grčevito se bori za Europu koja mu u ovom trenutku bježi za dva boda. Prijenos susreta je na Sportklubu 1.

Nešto iza 16 sati počinju i uzbuđenja u Španjolskoj. Nakon što su protiv Valladolida upisali tek drugu pobjedu sezone, nogometaši Huesce danas će dočekati Real Madrid. Zidaneova momčad je potpuno okrnnjena – uoči početka nokaut faze lige prvaka ponovno je ostao bez Edena Hazarda, a neće nastupiti ni kapetan Ramos, kao ni Carvajal, Rodrygo, Lucas Vasuez i još nekolicina igrača. Prijenos je u 16:15 na Sportklubu 1.

Elche polako ali sigurno gubi bitku za spasom po pitanju prvoligaškog statusa. Drugi su gledajući odozada, a danas im u goste dolazi Villarreal, koji čvrsto drži svoju poziciju za izlazak u Europu. Prijenos je na Sportklubu 4 u 18:30.

Španjolsku ligu zaključit ćemo večernjim dvobojem Seville i Getafea, koji je u 21 sat uz prijenos na SKHD-u.

No to nije sve, po pitanju nogometa jedan veliki derbi odigrat će se i na Istoku Europe. Turski trojac Fener – Gala – Bešiktaš vodi veliku bitku za naslov, a upravo će Fenerbahče i Galatasaray, koje na tablici dijeli tek tri boda, od 17 sati u Istanbulu voditi međusobnu bitku. Prijenos je na Sporklubu 3.

Iz bogate ponude izdvajamo i tri susreta iz NHL lige. Od 19 sati na Sportklubu 3 prenosimo susret Ottawe i Montreala, dva sata asnije na Sportklubu 2 gledajte dvoboj St.Louisa i Colorada, a od 1 sat u noći na Sportklubu 1 New York Islanders – Pittsburgh.

Zaključit ćemo i bogati tjedan tenisa – i to s tri meča u finalu ATP Cupa – u kojem će snage odmjeriti Rusija i Italija. Prijenos je od ponoći na Sportklubu 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!