SK SRIJEDA Vraća se Federer, važni dvoboji Atletica i Cityja

Ostalo 10. ožu 20219:35 0 komentara
Foto: Quinn Rooney ,Getty Images Sport

Bogat sportski sadržaj na Sportklub kanalima nastavlja se i u srijedu.

Kao i prethodna dva dana, tenis je u središtu pozornosti, pošto na našim kanalima ovog tjedna prenosimo čak pet različitih turnira na ATP i WTA Touru.

Najviše pozornosti privući će prvi nastup Rogera Federera na Touru nakon godinu dana, točnije, nakon punih 13 mjeseci bez službenog meča. Trenutno 6. tenisač svijeta u Dohi bi oko 16 sati trebao odmjeriti snage s Danielom Evansom, a prijenos tog meča pratite na kanalu Sportklub 1.

Inače, program u Dohi počinje u 12:30, kada će pobjednik turnira iz Rotterdama Andrej Rubljov igrati protiv Richarda Gasqueta, nakon toga na teren će Dominic Thiem i polufinalist Australian Opena Aslan Karatsev. Nakon što svoj meč završi Federer, finalist Rotterdama Marton Fucsovics zaigrat će protiv Lloyda Harrisa.

Od ostalih turnira možete pratiti ATP Marseille na kojem danas na teren između ostalih izlaze trostruki pobjednik tog turnira Jo Wilfried Tsonga te Karen Khachanov, zatim WTA turnir iz Dubaija, WTA turnir iz Guadalajare te ATP Santiago u Čileu.

Atletico Madrid će sve teži pohod prema tituli prvaka nastaviti od 19 sati protiv Athletic Bilbaa, a taj susret možete pratiti na SKHD od 19 sati.

U isto vrijeme će se Pep Guardiola i Manchester City nakon neugodnog poraza protiv gradskog rivala Uniteda pokušati vratiti pobjedama – susret protiv Southamptona u izravnom prijenosu pratite na kanalu Sportklub 3.

Iza ponoći su na rasporedu još dvije NHL poslastice – od 1:05 pratite dvoboj Minnesote i Las Vegasa, a odmah iza toga, s početkom u 3:30 susret Anaheima i LA Kingsa – obje utakmice su na kanalu Sportklub 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!