SK PETAK: Euroliga, polufinala u Miamiju, pregršt Snookera

Ostali sportovi - Ostalo 2. tra 20219:27 > 18:08 0 komentara
Maddie Meyer, Getty Images Sport

U petak se uz prijenose na Sportklubu zagrijte za bogat sportski vikend.

Na rasporedu je trening za Moto GP utrku u Dohi, a prijenos počinje u 12:45 na Sportklubu 3.

Na Sportklubu 1 od 16 sati pratite zanimljiv dvoboj iz Championshipa između Cardiffa i Nothingham Forresta, dok u 18:30 iz istog prvenstva na Sporklubu 5 pratite dvoboj Barnsleyja i Readinga. U 21 sat na SKHD je prijenos utakmice Birmingham – Swansea.

Vrlo je bogat i košarkaški program, na našim programima možete pratiti čak 5 dvoboja iz Eurolige. Tri počinju u 19 sati – CSKA će dočekati Khimki uz prijenos na Sportklubu 7, Zenit igra s Asvelom uz prijenos na Sportklubu 6, dok će Alba dočekati Valenciju uz prijenos na SKHD.

Od 19:45 na SK3 pratite dvoboj Fenerbahčea i Barcelone, a program zaključujemo dvobojem Real Madrida i Olympiacosa na SK1.

Na rasporedu su i dva polufinala ATP Mastersa iz Miamija – od 19 sati na Sportklubu 2 gledajte meč Bautiste i Sinnera, dok je na istom kanalu u 1 sat iza ponoći meč između Rubljova i Hurkacza.

Tu su i prijenosi Championship lige u Snookeru, koji počinju u 13:30 na SK4.

Večer zaključujemo uz NHL poslasticu između New Jersey Devilsa i Washington Capitalsa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!