Nedjelja na SK: Formula 1 – VN Rusije, NFL, londonski derbi

Ostalo 26. ruj 20219:27 > 9:27
REUTERS/Andrew Couldridge

Uzbudljiv sportski dan samo na Sporktlubu.

Ljubitelji “oktanskog cirkusa” će uživati u novoj spektakularnoj utrci Formule 1 koja će se održati u Rusiji, a utrka je na rasporedu od 14:00 sati na Sportklubu HD.

Lewis Hamilton i Max Verstappen vode veliku bitku za naslov prvaka i svaki bod je jako bitan.

Tenis

Danas vam donosimo i dva teniska finala, već od 14:30 imamo finale WTA turnira iz Ostrave, a muško finale iz Metza možete gledati od 15:30 na SK5, odmah nakon ženskog finala.

Guliver Images

Nogometni spektakl je na rasporedu od 17:30 na SK1, a igraju Tottenham Hotspur i Arsenal. Ova dva kluba već godinama imaju najveće rivalstvo u Londonu, njihovi navijači se ne podnose i bit će vjerujemo vatreno i na terenu.

I na našim drugim kanalima možete gledati uzbuđenja iz Premier lige, ali i brojnih drugih nogometnih liga.

(AP Photo/Jacob Kupferman)

Večer je rezervirana za NFL, a prvi dvoboj počinje u 19:00 sati na SK3 kada igraju Kansas City i L.A. Chargersi.

Cijeli raspored pogledajte OVDJE.