Jug preko Mađara došao do šeste pobjede

Ostali sportovi - Ostalo 8. velj 202220:27 > 20:27 0 komentara
Sport Klub

U ogledu devetog kola skupine B Lige prvaka, vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja su svladali u gostima OSC Budapest 15:10 (3:2, 4:3, 4:1, 4:4).

Dubrovački klub time je upisao šestu pobjedu u skupini te se i dalje nalazi na trećem mjestu ljestvice. Jug AO ima 18 bodova, odnosno, tri manje od Pro Recca i Marseillea koji imaju i utakmicu manje. Talijanska i francuska momčad do sada su u skupini upisali po sedam pobjeda i samo jedan poraz.

Hrvatska momčad od starta je imala prednost protiv OSC Budapest, sastava koji je četvrti na ljestvici skupine B. No, pravi odmak Jug AO je napravio u trećoj četvrtini kada je sa 7:5 pobjegao na 10:5, a potom je održavao prednost od četiri i pet pogodaka sve do kraja.

Odličnu je utakmicu za Jug AO odigrao Stylianos Argyropolouos koji je postigao šest pogodaka. Tri je dodao Papanastasiou, a po dva Benić i Kakaris.

U srijedu, u sklopu devetog kola skupine A, Jadran u Splitu igra protiv FTC-a iz Budimpešte.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!