EKSKLUZIVNO SAMO NA SK: Bundesliga, Formula 1…

Ostalo 16. pro 202013:16 > 13:36
SK

Televizija Sportklub i u novu 2021. godinu ulazi kao apsolutni lider kad su u pitanju ekskluzivna prava prijenosa najvažnijih europskih i svjetskih sportskih natjecanja. Našoj, i inače bogatoj ponudi, dodali smo i prijenose vodeće profesionalne nogometne lige u Njemačkoj.

Nakon potpisivanja ugovora s Bundesligom o ekskluzivnom prijenosu svih utakmica ovog njemačkog natjecanja, uključujući i Bundesligu2, nogometna ponuda će sigurno ispuniti želje najzahtjevnijih fanova. U ponudi su Premijer liga, FA cup, Bundesliga, i još dvadesetak ligaških i kup natjecanja.

(Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Nogomet je sigurno najvažnija sporedna stvar na svijetu, ali, kako tvrdi statistika, Formula 1 je ta koja privlači najveći broj gledatelja širom svijeta. Ta publika je brojna u cijeloj regiji pa smo i Formulu 1 uvrstili u našu prestižnu ponudu, a gledatelji će novu sezonu utrka i borbu za prvaka, gledati od ožujka 2021. na programima Sportkluba.

Formula 1
Formula 1 na SK

Pored ovih, imat će priliku uživati i u utrkama motora, odnosno popularni MOTO GP.

Moto GP

Ljubitelji košarke su već naviknuli da najvažnije i najkvalitetnije natjecanje Euroligu i Eurokup gledaju kod nas i to se neće mijenjati, a već sljedeće godine će moći uživati u prijenosima utakmica Eurobasketa – i za žene i za muškarce. Svjetsko prvenstvo za žene održat će se 2022. godine, a za muškarce godinu dana kasnije. Ovoj ekskluzivnoj ponudi Sportkluba, kada je riječ o košarci, dodajemo i kvalifikacije za Olimpijske igre koje će se igrati sredinom 2021. godine, tijekom kojih će se 6 momčadi boriti za odlazak u Tokyo, ali i talijansku košarku.

Tenis na SK

Tenis ima nevjerojatne fanove, a upravo oni će turnire ATP Masters serije 1000 i serije 500 moći gledati samo na programima Sportkluba. Tu je naravno, najprestižniji teniski turnir – Wimbledon, ali ATP i Davis kup turniri.

NFL

Prenosit ćemo i američki nogomet NFL i čuveni Super Bowl, kao i najbolji svjetski hokej – NHL i KHL.

Sve što volite je na Sportklubu!

SK