Danas na SK: Čilić nakon 18 sati, EURO studio, NHL, odbojka

Marijan Murat/picture-alliance/dpa/AP Images

Sportklub vam donosi uzbudljivi utorak na svojim programima.

Već od 11 sati na SK1  možete pratiti teniska uzbuđenja iz njemačkog Hallea, a između ostalih možete gledati u akciji Medvedeva, Zvereva, Monfilsa…

Također na istom programu će se prikazivati, kao i na ostalim programima tenis iz Londona u muškoj konkurenciji, te iz Berlina i Birminghama u ženskoj.

AP Photo/Michel Euler

Od 21:00 sat na SK1 pogledajte veliki odbojkaški derbi u Ligi nacija između Nizozemske i Francuske, a odmah nakon meča pogledajte i polufinale kviza Rizik ili oprez između Davora Dominikovića i Vedrana Bosnića.

Iza ponoći na SK1, točno od 02:00 možete pogledati i NHL dvoboj Tampa Baya i New York Islandersa.

(AP Photo/Andy Buchanan, Pool)

Na SK2 pratite sve vezano uz Europsko nogometno prvenstvo, uz posebne emisije Sportkluba s početkom već u 12:00 sati.

Na ostalim SK programima također pratite brojna odbojkaška, teniska, košarkaška uzbuđenja, a OVDJE pogledajte cijeli raspored.