Četvrtak na SK: Hrvatska na EuroBasketu, tenis, odbojka..

Ostalo 17. lip 20218:19 > 8:19
Getty Image / Michael Regan

Uzbudljivi četvrtak na programima Sportklub televizije.

Danas je poseban fokus na ženskoj košarci, budući da počinje EuroBasket koji cete moći pratiti na programima SK.

Već od 15 sati na SK1 igra Bosna i Hercegovina protiv Belgije, od 18:00 sati Srbija protiv Italije i onda vrhunac za ljubitelje košarke iz Hrvatske, naše djevojke od 20:45 igraju protiv Francuskinja.

Christof Koepsel/Getty Images

Teniska uzbuđenja počinju već od 12:00 sati (SK1), a brojne mečeve iz Hallea i Londona u muškoj, te Berlina i Birminghama u ženskoj možete pratiti na našim programima.

sport klub

Veliko finale kviza Rizik ili oprez između Petra Metličića i Davora Dominikovića možete pogledati na SK1 od 22:35, a za kraj programa na “jedinici” pogledajte i NHL dvoboj Islandersa i Lightninga od 02:05.

Na SK2 kroz cijeli dan pratimo Europsko nogometno prvenstvo uz posebne emisije.

Brojna druga uzbuđenja donosimo i na drugim kanalima, a cijeli raspored pogledajte OVDJE.