SK NEDJELJA: Sve oči uperene su na Anfield

Ostali sportovi - Ostalo 7. velj 202110:30 > 11:02 0 komentara
Foto: Jamie Squire/Getty Images

Bogata sportska nedjelja je pred nama, a kanalima Sportkluba bez sumnje svatko će pronaći nešto za sebe.

Uz nedjeljnji ručak tu su utakmice Ajaxa i Utrechta od 12.15 sati na SK 2, te Tottenhama i WBA od 13 sati na SK 1.

Uzbuđenja iz Engleske nastavljaju se dvobojem Wolvesa i Leicestera u 15 sati na SK 1, a derbi vikenda igra se na istom kanalu od 17.30 kada će Liverpool ugostiti Manchester City. Vikend u Premier ligi zatvaraju Sheffield United i Chelsea dvoboj na SK 2 u 21 sat.

Španjolci kreću od 14 sati utakmicom Sociedada i Cadiza na SK 3. Na SK HD od 16.15 nudimo dvoboj Ahtletic – Valencia, a na istom kanalu od 18.30 utakmicu Osasune i Eibara. Od 21 sat na SK 1 je utakmica Betisa i Barcelone.

U nedjelju nudimo i dvoboj mađarske rukometne lige između Csrugoija i Veszprema od 14.15 sati na SK 2.

NHL uzbuđenja kreću već u 18 sati kada je na SK 3 dvoboj Washingtona i Philadelphije. Na istom kanalu od 21 sat pratite susret Columbusa i Caroline.

I onda poslastica za kraj vikenda. Pola sata iza ponoći Super Bowl LV, dvoboj između Tampa Baya i Kansas Cityja.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!