SK VIKEND: Rasplet Primere i Premier lige, F1 u Monaku

AP Photo/Bernat Armangue

Bogat vikend pred nama je na Sport Klubu, gdje nas između ostalog čeka posljednje kolo Primere i Premier lige, Formula 1...

U subotu nas čeka rasplet Primere, gdje na SK 1 od 18 sati pratimo dvoboj Valladolida i Atletica, dok na SK 4 donosimo multiprijenos svih ostalih utakmica.

Sportklub

U nedjelju posljednje kolo igraju Englezi, gdje se vodi velika borba za mjesta koja vode u Ligu prvaka, kao i ona za Europsku ligu. Sve utakmice igraju se od 17 sati, a na SK 1 možete pratiti dvoboj Leicestera i Tottenhama.

Sportklub

Na SK HD je Manchester City – Everton, na SK 2 Aston Villa – Chelsea, a na SK 3 Liverpool – Crystal Palace.

Ovog vikenda očekuje nas i peta utrka sezone u Formuli 1, Velika nagrada Monaka, koju možete pratiti od 15 sati na SK 1 u nedjelju.

Sportklub

Pratimo i nastavak doigravanja u NHL-u. U subotu na SK 2 od 21.15 dvoboj NY Islandersa i Pittsburgha, a na istom kanalu od 1.10 sati utakmica Toronta i Montreala. U nedjelju na SK 1 od 20.30 sati Washington protiv Bostona.

Sportklub

U nedjelju kreće i Dijamantna liga, a prijenos prvog mitinga iz Gatesheada pratite na SK 4 od 20 sati.

To je samo dio kolača koji Sport Klub nudi za vikend, a kompletan raspored pogledajte ovdje.