SK VIKEND: Spektakli u NFL-u i Bundesligi

Ostali sportovi - Ostalo 16. lis 20219:39 > 13:31 0 komentara
Frank Hoermann / SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP Images

Za vikend vas čekaju samo najbolje utakmice na programu Sportkluba.

SUBOTA

Od 13:30 sati na SK1 Watford će pokušati skinuti skalp Liverpoolu. Na Vicarage Road stigao je novi trener Claudio Ranieri pa će biti zanimljivo vidjeti kako će Talijan postaviti svoju novu momčad protiv Redsa. Od 16 sati na istom programu selimo na zanimljiv dvoboj Leicestera i Manchester Uniteda, dok će City na SK5 dočekati Burnley na Etihadu.

Brentford se odlično uklopio u Premier ligi, a pravi ispit ih čeka od 18:30 sati na SK1 kada im u goste dolazi Chelsea.

Bundesliga je također danas u prvom planu, pa tako na NS od 15:30 sati gledajte Dortmund i Mainz, dok će SK6 biti rezerviran za Freiburg i Leipzig. U nešto kasnijem terminu, od 18:30 Borussia Monchengladbach dočekuje Sosin Stuttgart.

Zanimljivu borbu imamo u vaterpolu, kvalifikacije za Ligu prvaka. Od 18:30 sati Jadran u Splitu dočekuje Mladost u prvoj utakmici.

I naravno, na teniskom turniru na Indian Wellsu prenosimo polufinalne mečeve na SK1, program kreće od 22:30.

Ako ne idete u neki izlazak večeras i ako vam se gleda hokej, ne brinite. Na rasporedu su tri utakmice u noći sa subote na nedjelju: Florida – NY Islanders (SK2, 00:00), Washington – Tampa Bay (SK3, 01:00) te LA Kings – Minnesota (SK1, 04:00).

NEDJELJA

Jutro otvaramo dvobojem 1/4 finala azijske Lige prvaka, korejski Pohang će ugostiti japansku Nagoyu na SK1 od 7 sati.

Premier liga nudi zanimljive utakmice, pa će tako Nikola Vlašić sa svojim West Hamom gostovati kod bivšeg kluba Evertona (SK2, 15 sati). Steve Bruce imat će svoju 1000. utakmicu na klupi Newcastlea, dolazi Tottenham na St. James Park (SK1, 17:30 sati).

U Njemačkoj nas čeka spektakl. Od 15:30 sati na SK1 na BayArenu dolazi Bayern, a Leverkusen se nada da može pomrsiti račune Nagelsmannovoj ekipi. Augsburg i Arminia igraju na NS od 17:30.

Brojne utakmice NFL-a vas čekaju. Od 15:30 sati na SK3 u Londonu igraju Jacksonville i Miami, a od 19 sati Washington i Kansas City na SK3, odnosno Baltimore i LA Chargers na SK5.

U nešto kasnijim terminima, od 22:25 na SK1 New England čeka Dallas, dok će u isto vrijeme Denver ugostiti Las Vegas na SK4. U ponedjeljak u 2:20 Pittsburgh čeka Seattle na SK1.

Cijeli raspored za vikend pogledajte OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!