SK VIKEND: Oči uperene u Anfield, Emirates i Tahoe

Ostali sportovi - Ostalo 19. velj 202114:34 > 15:04 0 komentara
Foto: Ian MacNicol/Getty Images

Pred nama je bogat sportski vikend na kanalima Sportkluba.

SK SUBOTA

Nogometna uzbuđenja u subotu počinje na SK 1 od 13.30 sati uz prijenos utakmice Premier lige između Southamptona i Chelseaja. Program u Engleskoj se nastavlja u 16 sati utakmicom Burnley – WBA (SK 2). Derbi dana igra se na Anfieldu gdje će od 18.30 sati Liverpool ugostiti Everton uz prijenos SK 1. Za kraj dana od 21 sat na SK HD Fulham – Sheffiled United.

Španjolci u subotu kreću od 14 sati utakmicom Elche – Eibar na SK 5. Vodeći Atletico od 16.15 sati uz prijenos na SK 1 dočekuje Levante. U 18.30 sati na SK 6 je dvoboj Valencije i Celte, a od 21 sati na SK 2 možete pratiti dvoboj Valladolida i Reala.

Tu je i nastavak kvalifikacija za Europsko košarkaško prvenstvo gdje izdvajamo utakmicu Hrvatske i Nizozemske na SK 3.

Pred nama je i hokejaški spektakl s jezera Tahoe. Od 21 sat na SK 3 pratite utakmicu Colorado – Las Vegas. U ranijem terminu od 18.30 sati na SK 2 donosimo utakmicu New Jersey – Buffalo. Hokejaški program zatvaramo utakmicom Montreal – Toronto od 1 sat iza ponoći na SK 1.

SK NEDJELJA

Nakon nedjeljnog ručka od 13 sati na SK 1 pratite londonski derbi West Hama i Tottenhama. Na istom kanalu od 15 sati donosimo dvoboj Aston Ville i Leicestera. Derbi dana je utakmica Emiratesa na SK 1 od 17.30 u kojoj će Arsenal ugostiti Manchester City. Od 20 sati Manchester United će ugostiti Newcastle United.

Španjolci nedjelju otvaraju utakmicom Barcelone i Cadiza na SK 2 od 14 sati. Na SK HD od 16.15 sati donosimo dvoboj Sociedada i Alavesa. Na istom kanalu od 18.30 sati je utakmice Huesce i Granade. Za kraj od 21 susret Athletica i Villarreala.

Čeka nas novi hokejaški spektakl na jezeru Tahoe, ovog puta od 20 sat na SK 2 u prijenosu možete pratiti dvoboj Bostona i Philadelphije.

U noćnom terminu donosimo dvije utakmice od 1 sat iza ponoći. Washington i NY Rangers na SK 1, te Ottawa – Montreal na SK 3.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!